Życie i zdrowie

Życie i zdrowie twoje i twojej rodziny.

Życie i zdrowie nasze i naszych bliskich jest bezcenne. Gdy przychodzą trudne chwile w postaci poważnego zachorowania lub śmierci bliskiej osoby, niestety bardzo często dodatkowo spadają na nas również problemy finansowe. Żadna polisa i ubezpieczenie nie zagwarantuje nam, że nas albo naszych bliskich nie spotka  nieszczęście, ale dobra polisa pomoże nam w tych trudnych chwilach. Środki z polisy mogą być dodatkowym zabezpieczeniem budżetu domowego.

Proponujemy Państwu produkt WARTA DLA CIEBIE I RODZINY - ubezpieczenie grupowe otwarte z pakietem dodatkowych korzyści w postaci pakietu medycznego "Twoje Życie".

Jeśli posiadasz już polisę na życie np. w ramach grupowego ubezpieczenia w zakładzie pracy przypomnij sobie - sprawdź co ona Ci gwarantuje i porównaj z tym, co może dać Ci Warta Dla Ciebie i Rodziny.

Jeżeli prowadzisz jedno osobową działalność gospodarczą i nie masz żadnego ubezpieczenia na życie - zastanów się na ofertą WARTY.

Warta Dla Ciebie i Rodziny - polisa na Życie

Warta dla Ciebie i Rodziny (WDCiR) to polisa podążająca za oczekiwaniami Klientów. Doskonale spełni różnorodne potrzeby każdego Klienta:

  • rodziny z dziećmi (pakiety: podstawowy, S, M, L)
  • samodzielnego rodzica z dziećmi (pakiety: podstawowy, S, M, L)
  • we dwoje (pakiety: podstawowy, S, M, L)
  • singla (pakiety: podstawowy, S, M, L)
  • osób po 55 roku życia
  • wszystkich, którzy są w stanie zapłacić wyższą składkę w zamian za wysokie sumy ubezpieczenia - nawet do 494 000zł.
Poniżej przykładowy zakres dla wariantów Rodzina oraz Singiel w pakiecie podstawowym:Szczegółowe informacje dotyczące produktu WARTA DLA CIEBIE I RODZINY znajdziesz na www. warta.pl.

Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

Newsletter
podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach